PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

• Serdeczne podziękowania dla Rodziców, którzy byli obecni podczas zebrania organizacyjnego :)
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy włączyli się w akcję zbiórki kasztanów, szczególnie Mistrzom naszej grupy: rodzicom TOSI I TYMKA MAJTCZAK, ZOSI KARKOWSKIEJ, STASIA KUREK;
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za tak liczną frekwencję i ubranie w stroje galowe na Pasowanie na Przedszkolaka;
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przyniesione dynie i świeczki oraz za przetwoty do kącika przyrody :)
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom za ubranie dzieci na czerwono i w czapki Mikołajkowe :)
  • Serdecznie dziękujemy Rodzicom Hani Bieliz za przygotowanie wspólnie z dzieckiem pracy na konkurs pn. "Ozdoba Świąteczna" :)
  • Serdecznie dziękujemy mamusiom Anastazji i Alicji Ch., Natana C., Kajetana J. i Kamila S. za upieczenie ciast na przedszkolną wigilię :)
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za przepiękne stroje Aniołków na przedszkolną Wigilię;
  • Serdecznie dziękujemy rodzicom Przemusia i Krzysia Król za podarowanie pokarmu dla ptaszków.